Політика конфіденціості

Останнє оновлення 19 березня 2024

У цій Політиці конфіденційності та захисту персональних даних встановлено наш порядок опрацювання, використання та розкриття персональних даних під час користування нашим Сервісом, а також описує види персональних даних, які збираються, зберігання та передача персональних даних, які Ваші права на конфіденційність та про те, як закон захищає Вас.

Ми використовуємо персональні дані для покращення нашого сайту та користувацького досвіду. Використовуючи наш сайт, Ви погоджуєтесь на збір та використання інформації згідно цієї Політики конфіденційності.

Терміни та визначення

Слова, перша буква яких пишеться з великої літери, матимуть значення, описані нижче:

Збирання та використання Ваших Персональних даних
Типи даних які збираються:
1) Персональні дані: Наш Сервіс збирає лише ту, персональну інформацію, яку Ви нам добровільно надаєте заповнюючи форму на сайті та здійснюючи дзвінок. Така інформація може включати, але не обмежуючись: Дані про використання: Дані про використання збираються автоматично при використанні нашого Сервісу. Дані про використання можуть включати таку інформацію: Ми також можемо збирати інформацію, яку ваш браузер надсилає щоразу, коли ви відвідуєте наш Сервіс, або коли ви отримуєте доступ до Сервісу за допомогою мобільного пристрою.
Використання Персональних даних:
Ми використовуємо Персональні дані для наступних цілей: Відстеження та передача Персональних даних

Ми використовуємо Cookies та схожі технології для відстеження активності на Нашому Веб-сайті і зберігання певної інформації. Використовувані технології відстеження - це маячки, теги та скрипти для збору та відстеження інформації, а також для покращення та аналізу нашого Сервісу.

На Нашому Веб-сайті можуть бути присутні коди сторонніх інтернет ресурсів і третіх осіб. Через що, такі ресурси можуть отримувати та обробляти Ваші дані та інформацію що ви відвідали Наш Веб-сайт або іншу інформацію яку передає Ваш браузер.

До таких інтернет-ресурсів можуть належати: Також ми можемо ділитись Вашими Персональними даними в таких випадках:
Термін та місце зберігання Персональних даних

Компанія зберігає Персональні дані не довше терміну, який необхідний згідно цілі обробки даних.

Ваша інформація, включаючи Персональні дані, обробляється в операційних офісах Компанії та в будь-яких інших місцях, де знаходяться сторони, що беруть участь в обробці. Це означає, що ця інформація може передаватися і зберігатися на комп'ютерах, розташованих за межами Вашого штату, провінції, країни або іншої державної юрисдикції, де закони про захист даних можуть відрізнятися від законів Вашої юрисдикції.

Ваша згода з цією Політикою конфіденційності з подальшим наданням такої інформації означає Вашу згоду на таку передачу.

Компанія вживатиме всіх розумно необхідних заходів для забезпечення безпечного поводження з Вашими даними відповідно до цієї Політики конфіденційності.

Ви маєте право видалити або вимагати, щоб Ми допомогли видалити Персональні дані, які Ми зібрали про Вас.

Зверніть увагу, що нам може знадобитися зберегти певну інформацію, якщо ми маємо на це юридичне зобов'язання або законну підставу.

Розкриття Вашої персональної інформації
Ми можемо розкрити персональну інформацію в наступних випадках:

-Якщо Компанія бере участь у злитті, поглинанні або продажу активів, Ваші персональні дані можуть бути передані. Ми надішлемо повідомлення до того, як Ваші персональні дані будуть передані і стануть предметом іншої Політики конфіденційності.

- За певних обставин Компанія може бути зобов'язана розкрити Ваші Персональні дані, якщо цього вимагає закон або у відповідь на обґрунтовані запити державних органів (наприклад, суду або урядового органу).

- Компанія може розкрити Ваші персональні дані, добросовісно вважаючи, що така дія є необхідною:

> Виконання юридичного зобов'язання

> Захист прав або власності Компанії

> Запобігання або розслідування можливих правопорушень у зв'язку з Сервісом

> Захист особистої безпеки користувачів Сервісу або громадськості

> Захист від юридичної відповідальності

Безпека Ваших персональних даних важлива для нас, але пам'ятайте, що жоден спосіб передачі через Інтернет або метод електронного зберігання не є на 100% безпечним. Хоча Ми прагнемо використовувати комерційно прийнятні засоби для захисту Ваших персональних даних, Ми не можемо гарантувати їх абсолютну безпеку.
Захист даних неповнолітніх осіб
Наша Послуга не призначена для неповнолітніх осіб. Ми свідомо не збираємо особисту інформацію від осіб віком до 13 років. Якщо Ви є батьком або опікуном і знаєте, що Ваша дитина надала Нам Персональні дані, будь ласка, зв'яжіться з Нами. Якщо нам стане відомо, що ми зібрали Персональні дані від особи віком до 13 років без підтвердження згоди батьків, ми вживемо заходів для видалення цієї інформації з наших серверів. З свого боку Компанія закликає батьків пояснити своїм дітям правила безпеки при користуванні інтернетом.
Посилання на інші веб-сайти
Наш Сервіс може містити посилання на інші веб-сайти, якими ми не керуємо. Якщо Ви натиснете на посилання третьої сторони, Ви будете перенаправлені на сайт цієї третьої сторони. Ми наполегливо рекомендуємо Вам переглядати політику конфіденційності кожного сайту, який Ви відвідуєте. Ми не контролюємо і не несемо відповідальності за зміст, політику конфіденційності або практику будь-яких сторонніх сайтів або сервісів.
Зміни до цієї Політики конфіденційності

Ми можемо час від часу оновлювати нашу Політику конфіденційності. Ми повідомимо Вас про будь-які зміни, опублікувавши нову Політику конфіденційності на цій сторінці.

Ми повідомимо Вас про це електронною поштою та/або помістимо помітне повідомлення на нашому Сервісі до того, як зміни набудуть чинності, а також оновимо дату "Останнього оновлення" у верхній частині цієї Політики конфіденційності.

Зміни до цієї Політики конфіденційності вступають в силу з моменту їх публікації на цій сторінці.

Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зв’язатись з нами:

E-mail: info@digital-standart.com

Або за номером телефону: +38 (098) 999 86 57